Teknoloji

Rekabetçi nişancı oyunu Hunt: Showdown için yeni güncelleme yayınlandı

 
Crytek tarafından bize getirilen ve oyuncular tarafından sevilen açık dünya rekabetçi birinci şahıs nişancı oyunu Hunt: Showdown için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Yayınlanan yeni güncellemede oyuna birçok yenilik ve içerik ekleniyor.
 
Hunt: Showdown içerik almaya devam ediyor
 
 
 
Rekabeti üst düzeyde yaşayacağımız Hunt: Showdown’da yaptığımız her atılım çok değerli. Hayatta kalmanın anahtarının sizde saklı olduğu oyunda silahınızı kuşanıp rekabete doğru yol alabilirsiniz. 2019 yılında piyasaya sürülen oyun, desteklenmeye devam ediyor ve şu anda yeni bir güncelleme yayınlandı.
 
Peki bu güncelleme neler içeriyor? İşte güncellemenin öne çıkanları:
 
– Oyuna yeni antrenman modu eklendi: Temel eğitim ve gelişmiş eğitim seçenekleri ile oyuna giriş yapabilirsiniz.
– Cephane sistemi tamamen elden geçirildi ve artık ekipman seçimi daha kolay olacak.
– Oyundaki sesler optimize edildi. Özellikle ahşap iç mekanlarda ayarlanmış ses seviyeleri. Öte yandan teneke kutuların ve çöp yığınlarının ortasına çömelirseniz, yakındaki düşmanlar tarafından duyulabilirsiniz.
– Bildiğiniz gibi rekabetçi oyunlarda Peek statüsü çok değerlidir. Bu güncellemede bu durumu düzenleyen bir değişiklik var. Aşağıdaki görselde değişimi görebilirsiniz.
 
 
 
– Oyuna iki yeni efsanevi karakter dahil edildi
– Yeni görev parçaları eklendi
– Silah denge değişiklikleri yapıldı
-Öte yandan grup, özellikle Avrupa ve Asya sunucularında bazı kişilerin yüksek ping ve paket kaybı yaşadığının farkında olduğunu duyurdu. Bu durumun en kısa sürede çözüleceğinin de altını çizdi.
 
Bu değişikliklerin dışında oyunda uzun bir güncelleme listesi bulunuyor. Tüm yeniliklere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

civrilhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu