Haber

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan değerli açıklamalar

FLAŞ HABER:Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van Beşyol Meydanı’nda düzenlenen mitingde konuşuyor.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Öncelikle Van’ı terör örgütlerinden kurtardık. Terör örgütlerinin başlarını inlerinde ezdik. Bize güvenin, kulunuza bile dokunamazlar.

Kardeşlerim, devletinize güvenin, bize güvenin, huzurunuza, onurunuza göz diken terör örgütü bir daha size dokunamayacak.

Van depremini hatırlıyor musunuz? Burada belediye başkanı kim o zaman? Van’ı susuzluğa mahkum etti. Beyin sarsıntısıyla ilgili herhangi bir işlem yapmadı.

GABAR, PETROL ZENGİNLİĞİ İLE ANILACAK!

Gabar bundan sonra terörle anılmayacak, bundan sonra Gabar o bölgedeki başka bir petrol zenginliğiyle anılacaktır.

DİYARBAKIR ANNELERİ

Diyarbakır annelerinin acısını bilirsiniz değil mi? 15-16 yaşındaki kızlarımızı Kandil’e kim kaçırdı?

Kürt kardeşlerimin haklarını ve hukukunu en geniş anlamda kullanabilecekleri demokratik zemini oluşturduk.

VAN’DA YATIRIMLAR

Tüm illerimiz gibi Van’ın da gelişme eksikliklerini tamamladık. 21 yılda Van’a 96 milyar liralık kamu yatırımı yaptık. Şimdi bunu üstel olarak artıracağız.

‘KANI DİŞE KAN’ TEPKİSİ!

CHP burada miting yapabilir mi? CHP’ye desteğini “dişe diş, kana kan” şeklinde ifade eden Van olabilir mi? Bir CHP’liyi bu ülkenin başına getirmek için önünüze geldiklerinde hesap sormayacak mısınız?

AK Parti’nin kitabında LGBT yok. Çünkü biz ailenin kutsallığına inanıyoruz. Ailelerimizin iftiralarını asla kabul etmiyoruz. Aile düzeninin lekelenmesini kabul etmiyoruz. Cumhur İttifakı kitabında LGBT yoktur.

KILIÇDAROĞLU’NA SERT TEPKİ

Asla bir şey getirmediklerini ve asla getirmeyeceklerini bilin. Çünkü biz başkaları gibi köken ve mezhep ayrımı yapmıyoruz, aksine çalışma ve hizmet politikası izliyoruz.

Görevi sadece mutfakta görüntü çekmek.

Masa artık müzakere masası değil. Rastgele bir aralığı olmadığı için, nereye basarsanız oraya gider. Kılıçdaroğlu direksiyonda görünüyor ama değil. Görevi mutfakta görüntü çekmek ve sahnede kalpler yapmaktır.

 

 

 

 

Haberin Detayları Geliyor…

Son dakika gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza kullanabilirsiniz. (iOS, Android)Twitter’da yapabilirsin @haber7Hesabınızı takip edebilirsiniz.

Uygulama mağazası Google Oyun Takip etmek

KAYNAK: HABER7

mengen-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu