Haber

Tan Taşçı, Adını Kullanan Dolandırıcıdan Kurtulmak İçin Harekete Geçti: “Masalara Şampanya Gönderdi”

Ünlü müzisyen Tan Taşçı, son zamanların en başarılı sanatçılarından biri olarak görülüyor. Sadece şarkıcı değil aynı zamanda ilahiyatçı olan sanatçı, toplumsal konulara duyarlılığıyla dikkat çekiyor. Ünlü isim, uzun süredir kendi adını kullanarak dolandırıcılarla uğraşıyor. İsmini kullanarak insanları dolandıran kişi hakkında yasal işlem başlattığını açıkladı.

Pop müziğin başarılı isimlerinden biri olan Tan Taşçı, sadece müziğiyle değil yaptığı açıklamalarla da ön plana çıkıyor.

Kariyeri boyunca birçok müziğe ve albüme imza atan sanatçı, toplumsal konulara duyarlılığıyla da dikkat çekiyor.

Sosyal medyayı etkin kullanan sanatçı, geçtiğimiz aylarda Twitter hesabından kendisini “Tan Taşçı” olarak tanıtan dolandırıcıların olduğu söylenerek de uyarılmıştı.

Uzun bir aradan sonra tekrar paylaşım yapan ünlü isim, adını kullanan kişinin sanatçı arkadaşlarını ve çeşitli yerleri arayarak dolandırıcılık yaptığını belirtti.

Sanatçı kendini ‘Tan Taşçı’ olarak tanıtıp insanları yöneten sapık WhatsApp profiline fotoğraf atarak herkesi kandırıyor! Güzellik merkezlerini arayarak randevu alıyor. Benimle ilgili sorun ne? Ben geleceğim diyelim, neden gece 3’te gelip sizi arayayım, ne yapayım uyuyan güzel?” diye isyan etti.

Devamında “Markalardan ürün vs istiyorum. Bir ürün isteyince hiç yapmadığım şeyler oluyor! Şarkıcı arkadaşlarımı arayıp saatlerce konuşuyorum düetler besteler yapıyorum! Pazarlıklar yapılıyor anlaşmalar yapılıyor. Yıllardır bar ve performans sahnelerine çıkmadığımı biliyorlar ama yine de inanıyorlar.”

Ayrıca bir adam “Çeşme”yi arayıp “Tan’dan şampanya” der ve masalara şampanya gönderir! Bunlar benim hiç yapmadığım şeyler. Neden bu kadar savunmasız bir toplumuz? Mağdurlara açıklama yapmaktan yorulduk. Avukatım ve ben sapıklarla uğraşmaktan bıktık ama yeminim var artık acımak yok. Bana eziyet çektiren bütün sapıkların cezasını çekerken onları ziyaret edeceğim inşallah!’ dolandırıcılara ve onlara inananlara seslendi.

İşte o yazı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu