Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Yeni bir döneme giriyoruz

gençlik ve SporBakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 14 Mayıs seçimleri ile yeni bir döneme girildiğini, vatandaşlardan aldıkları destekle yeni bir başlangıca imza atacaklarını söyledi.

AK Parti İzmir Milletvekili adayı da olan Bakan Kasapoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Eski İzmir Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Burada kurulan platformda vatandaşlara seslenen Kasapoğlu, Türkiye’nin yeni bir döneme girdiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülke 21 yıldır sanayi, sağlık, eğitim ve öğretim alanlarında faaliyet gösteriyor. sporTesis, gençlik merkezi ve yurtlarla donattıklarını kaydeden Kasapoğlu, şunları kaydetti:

“Cumhuriyet’in 100. yılında, Asırlık Türkiye’de yeni bir döneme giriyoruz. 14 Mayıs’ta sizlerden aldığımız o güçlü takviye ile birlikte yeni bir destan, yeni bir başlangıç ​​yazacağız. Togg’u gördünüz mü?’ ‘Model getiriyorsunuz’ dediler.O kadar basit ve ucuz düşündüler.Oysa o aracı bu milletin evlatları yaptı.Gönülleri yok inanmıyorlar.Milli gemimiz Alsancak Limanına geldi TCG Anadolu İşte bu vatan evlatlarının imanı budur.Düşmana ilgi, dosta iman işidir.Bu şehir 9 Eylül’de düşmana ateş açan şehirdir. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bağımsızlık mücadelesi.İşte bu yüzden TCG Anadolu bu şehre çok yakıştı değil mi?

Kasapoğlu, Manisa Demirciler Kültür ve Dayanışma Derneği Kulübü’nde düzenlenen Keşk Günü’nde Karşıyaka ilçesinde düzenlenen Ast Otomotiv 14 Yaş Hafta Sonu Tenis Turnuvası’nda yarışan sporcuları ziyaret ederek sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.

Kasapoğlu, sporcuları ve ailelerini de tebrik etti.

guneysinirhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu